O Nas

Poznaj Nas

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien, drzwi oraz osłon okiennych

Od 2016 roku specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej, osłon okiennych, montażu nawiewników okiennych, markiz tarasowych i pergol ogrodowych. Jesteśmy również dystrybutorem różnych systemów roletowych i żaluzji oraz producentem systemów moskitierowych. Jako Firma Handlowo-Usługowa „BOGGI” działamy od 2016 roku ale w branży jesteśmy od roku 2000. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Staramy się być najlepsi
  • Dobieramy właściwe rozwiązania
  • Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie
  • Posiadamy wiedzę i umiejętności poparte certyfikatami
  • Doceniają nas nasi klienci wystawiając nam pozytywne opinie
Bogdan Dziuk

Właściciel

Nasza wizja

Lider w branży

Firma nasza dąży do pozycji lidera na rynku w sprzedaży i montażu okien, drzwi, rolet, moskitier, markiz i pergoli ogrodowych. Planuje oferować najwyższą jakość produktów, profesjonalną obsługę klienta oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Celem firmy jest zbudowanie ugruntowanej pozycji na rynku i zdobycie uznania jako wiodący dostawca rozwiązań do ochrony przeciwsłonecznej i wentylacyjnej domów oraz innych obiektów.

umów się

Masz pytania? Skorzystaj z naszego formularza

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i zgłoś nam swoje problemy lub zapotrzebowanie na pomiar . Z przyjemnością postaramy się udzielić porad, jak skutecznie poradzić sobie z tymi kłopotami. Nie czekaj, wypełnij formularz już teraz a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!