Gealan HST S 9000

Nowe drzwi podnośno-przesuwne HST S 9000

Komfort w domowym zaciszu

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

Więcej światła niż kiedykolwiek

Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza adresowana jest wersja design. W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.

Zalety systemu HST S 9000

Już w standardowej wersji (bez montażu dodatkowych elementów) drzwi HST S 9000 osiągają rewelacyjny Uf 1,3 równy W/(m²·K).

Konstrukcja drzwi HST S 9000 przystosowana jest do montażu nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości 52 mm (54 mm przy zastosowaniu STV®).

Wąskie skrzydło i innowacyjna konstrukcja częśći stałej tworzą estetyczną całość i umożliwiają efektywne doświetlenie wnętrza.

Przemyślana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja uwzględnia jednocześnie doskonałą termoizolację, łatwą obróbkę i innowacyjne rozwiązania techniczne.

Istnieje możliwość wykończenia w sprawdzonej technologii GEALAN-acrylcolor®, która nadaje piękny wygląd i gwarantuje trwałość użytkowania.

2 wersje konstrukcyjne (klasyczna i design), różnorodne schematy otwierania, szeroka paleta kolorystyczna stwarzają ogromne możliwości w kreowaniu swoich wymarzonych drzwi.

Wersja klasyczna
Idealna symetria

W wersji klasycznej wysokość lica profilu skrzydła wynosi zaledwie 100 mm.

Wersja design
Więcej światła – obniżona część stała

W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.